❤️ ❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24H ❹ DOPRAVA ZDARMA OD 2500 CZK ❺ DÁRKY

Oway

Organická vlasová a synergická tělová a pleťová kosmetika založená na biodynamických, ekologických a etických principech. Tato organická kosmetika díky svým výtažkům z bylin, které jsou plné vzácných vitamínů, minerálů, proteinů, enzymů a koenzymů, antioxidantů a esenciálních olejů ve své čisté a přirozené formě bez chemických zásahů si vysloužila označení „superpotrava“ a to nejen pro Vaše vlasy, ale i pleť.

Každý OW produkt je alchymie s hlubokými kořeny. Ingredience po ingredienci, produkt po produktu, OW’s magic vytváří ctnostný kruh, který generuje trvalou hodnotu a bohatost pro každý krok své cesty. Větší bohatost a úrodnost pro půdu a její plody, větší úcta a ochrana životního prostředí, moří, oceánů a řek, lepší kvalita života zemědělců, kteří pěstují rostliny
ve znevýhodněných oblastech světa a respektují pracovníky a půdu.

Naše pozornost a neustálé hledání těch nejzdravějších ingrediencí nás vede ke spolupráci s místními biodynamickými a organickými certifikovanými partnery. Po sklizni destilujeme lokálně pěstované rostliny metodou parní destilace, abychom z nich získali nejčistší a nejcennější éterické oleje a hydroláty, nebo je rozemeleme, abychom dosáhli co nejúčinnější úpravy.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 17 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty