🍀❤️ ❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24H ❹ DOPRAVA ZDARMA OD 2500 CZK ❺ DÁRKY

Chroma ID

NEKONEČNÉ MNOŽSTVÍ BAREVNÝCH ODSTÍNŮ & ZDRAVÉ VLASY S MASKAMI CHROMA ID

Barvení patří mezi nejžádanější služby v každém salonu. A protože barevných odstínů není nikdy dost, je pro každého kadeřníka klíčové, aby se jeho portfolio barevných možností a kombinací neustále rozrůstalo a mohl tak vyhovět co největšímu množství požadavků svých klientů.

Stálost & kvalita barvy

ChromaID barvicí masky na vlasy

Ať už jsou to přirozené odstíny nebo odvážné pastelové barvy, pro klienty je důležitá nejen stálost barvy (že barva vypadá velmi dlouho stejně), ale také její kvalita (že barva vlasy nepoškozuje). S novým semi-permanentním tónovacím systémem Chroma ID je možné zase o něco rozšířit vaše barevné portfolio.

Barvící a tónovací masky

 

Chroma ID je v podstatě systém tónovacích barvících masek, které uchovávají barvu vlasů vašich klientů po dlouhou dobu sytou a zářivou a zároveň jim dodávají důležitou intenzivní péči. Ta spočívá v integrované bonding technologii, technologii s nízkým obsahem soli a s vyživujícími schopnostmi keratinu a pantenolu. Bonding technologie zpevňuje strukturální vazby ve vlasovém vláknu a činí tak vlasy mnohem silnějšími. Technologie s nízkým obsahem soli zaručuje maximální přístupnost pigmentu (z masek, barev, tonerů apod.) a výrazně zlepšuje pronikání pigmentu do vlasu (usnadňuje barvení vlasů a barvy jsou stálejší). Keratin a pantenol přináší hloubkovou péči a uzamykají vnější kutikulu vlasu.

Barvící masky ID CHROMA jsou tónovací, určené pro oživení odstínu a péči o vlasy (či abyste zamaskovaly odrosty než půjdete ke kadeřníkovi). V žádném případě nenahrazují oxidační (kadeřnické) barvy ani profesionální péči u kadeřníka. Chroma ID není určena k přebarvování, mohlo by dojít k nechtěnému výsledku (barva do zelena, do modra), proto konzultujte správný výběr s Michalem Zapomělem (instagram @michalzapomel), rádi Vám poradíme.


Chroma ID umožňuje

  • tónování předem zesvětlených vlasů
  • osvěžení dříve barvených vlasů
  • zvýraznění přirozených nebo barvených vlasů
  • korekce barvy
  • neutralizace nechtěných mosazných hnědých tónů
  • pastelové až výrazně expresivní barvy

Sortiment Chroma ID

Chroma ID Barvicí Bonding masky (500 ml) – 13 odstínů + jeden čirý

Chroma ID Intenzivní Barvicí Bonding masky (280 ml) – 6 intenzivních odstínů

Chroma ID Barvicí Bonding masky na domácí péči (250 ml) – 6 odstínů

 

  
 

Nejprodávanější

3 položek celkem