🍀❤️ ❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24H ❹ DOPRAVA ZDARMA OD 2500 CZK ❺ DÁRKY

Malibu C

Malibu C v roce 1985 jako první přišli na trh s wellness přípravky, které jsou založeny na patentovaných technologiích, vědeckých výzkumech s ohledem na životní prostředí. Naše produkty jsou 100% vegannetestované na zvířatechneobsahující parabenysulfátykonzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou. Klíčová řada Malibu C Wellness Haircare Remedies (Wellness sáčky) je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů VITAMÍNU C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě.

Návrh bez názvu-10_2

Malibu C nabízí různé řady k ošetření jakýchkoli vlasů a potřebuje je každý, kdo si myje vlasy vodou. Většina lidí totiž netuší, CO SE SKRÝVÁ VE VODĚ, a že voda může být původcem různých problémů nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou.

Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například:

  • blednutí barvy
  • problémy s krytím šedivých vlasů
  • zašlé blond odstíny
  • nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky
  • ztrátu pružnosti vlasů
  • ztrátu lesku vlasů
  • zesvětlení vlasů, které "zmizí" po pár týdnech od návštěvy salonu

 

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé!

Návrh bez názvu-7_3 MALIBU C VE VZTAHU K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ:

Čím méně vody, energie a dalších přírodních zdrojů využíváme, tím lépe. Naše mise je snížit dopad našeho chování na životní prostředí. Vytváříme produkty, které jsou k životnímu prostředí šetřené, a to nejen během používání, ale také během jejich výzkumu, vývoje a výroby. Pečlivě vybíráme obaly, kterou jsou nezávadné – naše PET balení jsou kompletně recyklovatelné a wellness sáčky navíc představují minimální objem odpadu. Neustále si připomínáme důležitost zachování harmonie s místem, kde žijeme.

Důkazem jsou naše wellness sáčky, které jsme s ohledem na ekologii a životní prostředí vyrobili bez použití vody, která je tak často nadužívána při výrobě kosmetických přípravků.

 Technology has some wonderful benefits. We use it almost every day.

8 položek celkem
Malibu C Curl Wellness® Collection - sada vlasové péče pro vlnité a kudrnaté vlasy, šampon 266 ml, kondicioner 266 ml, 4 x wellness sáček
890 Kč

Speciální set vyvinutý pro vlnité vlasy, výrazně kudrnaté nebo něco podobného :).
Kombinace přípravků inspirovaných přírodou se 100% veganským složením dodá vlnám a kudrnám oslnivý vzhled. Krepaté a zacuchané kudrny se tak stanou minulostí!

Kód: 3483
51STTwCAd6L. SL1080
490 Kč

bezopelachový kondicioner

Kód: 2911
Malibu Un-Do-Goo Shampoo, 266 ml
Vegan
450 Kč

Vysoce efektivní a čisticí šampon, který odstraňuje nánosy stylingových přípravků bez narušení přirozené rovnováhy vlasu.

Kód: 2078
Malibu Hydrate  Color Wellness® Collection Set, šampon 266 ml, kondicioner 266 ml, 5 x wellness sáček
Vegan
890 Kč

100% vegan systém pro ošetření barvených vlasů. Nová pokročilá technologie Color-Lock brání vyblednutí barvy a zvýrazňuje zářivost barvy u všech typů vlasů.

Kód: 972
Malibu Swimmers Wellness® Collection Set, šampon 266 ml, kondicioner 266 ml, 4 x wellness sáček
Vegan
890 Kč

Sada vlasové péče pro plavce.

Skvělý TIP pro letní dovolenou!

Kód: 822
2004 1 49612 hard water wellness collection by malibu c silver angled
Vegan
890 Kč

Sada vlasové péče proti tvrdé vodě.

Kód: 821
1998 1 49616 blondes collection by malibu c angled
Vegan
890 Kč

Sada pro zářivou blond barvu.

Vlasová péče pro zářivou blond obsahuje vše, co potřebujete pro navrácení blond vlasů zpět k životu!

Kód: 820
2034 1 49618 scalp wellness collection by malibu c silver angled
Vegan
890 Kč

Sada pro zdravou pokožku hlavy.

Kód: 751

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem