🍀❤️ ❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24H ❹ DOPRAVA ZDARMA OD 2500 CZK ❺ DÁRKY

Balmain - jak kombinovat produkty

tipy a kombinace

NEOMEZENÉ MOŽNOSTI KOMBINACÍ

Pečující a stylingová řada vyniká svou pestrostí a je tedy velmi vhodná pro míchání a kombinování. Každý typ vlasů má jedinečnou strukturu, vitalitu a sílu a vyžaduje ošetření vytvořené na míru. Níže uvedené tipy, jak kombinovat produkty a jaké jsou vhodné pro váš tip vlasů, byli vytvořeny tak, aby vlasy posílili a obnovili jejich mladistvý, zářivý vzhled.

 

STŘEDNĚ DLOUHÉ AŽ DLOUHÉ, JEMNÉ VLASY SE SUCHÝMI KONEČKY

Krok 1: Do mokrých vlasů lehce vmasírujte šampon pro objem Volume Shampoo a důkladně opláchněte. Složení šamponu zanechá první vrstvu kutikuly lehce otevřenou, což u vlasu dodá extra objem. 

Krok 2: Nakonec na vlasy vysušené ručníkem naneste hydratační kondicionér Moisturizing Conditioner s lehounkým složením, který vlasy zjemní, aniž by je zatížil. Chrání vlasy před poškozením vnějšími vlivy a dodá jim zdravý, přirozený lesk. 

 

Volume Shampoo + Moisturizing Conditioner

 

 

VLASY POŠKOZENÉ A ZATĚŽOVANÉ NADMĚRNOU ÚPRAVOU

Krok 1: Umyjte vlasy šamponem Revitalizing Shampoo, který je posílí, obnoví a opraví zevnitř. Poté je důkladně opláchněte.

Krok 2: Na ručníkem vysušené vlasy naneste směs posilující masky Revitalizing Mask a 3 kapky séra Overnight Repair Séra. Nechte působit 5 až 15 minut a opláchněte.

Krok 3: Zakončete nanesením posilujícího kondicionéru Revitalizing Conditioner, který ve vlasech uzamkne vlhkost.

Krok 4: TIP Pro extra hydrataci aplikujte po provedení kroku 2 opravnou masku Repair Mask (5 až 15 minut).

 

Volume Shampoo + Moisturizing Conditioner-2

 

 

SUCHÁ A NEVYROVNANÁ POKOŽKA HLAVY

Krok 1: Použijte hydratační šampon Moisturizing Shampoo, díky němuž budou vlasy silné, lesklé a snáze upravitelné.

Krok 2: Naneste 3 až 5 kapek přípravku Overnight Repair Serum a vmasírujte důkladně do ručníkem vysušených vlasů i pokožky hlavy. Zakryjte vlasy nahřátým ručníkem a nechte působit 5 až 10 minut, aby se přírodní oleje a výtažky mohly vstřebávat hlouběji do pokožky i vlasů. 

Krok 3: Umyjte vlasy hydratačním šamponem Moisturizing Shampoo, dodáte jim extra výživu a odstraníte nadměrný maz.

Krok 4: Zakončete nanesením hydratačního kondicionéru Moisturizing Conditioner, který vlasy hloubkově vyživí a usnadní jejich úpravu.

 

Volume Shampoo + Moisturizing Conditioner-3

 

 

HRUBÉ VLASY

Krok 1: Ošetření zahajte použitím šamponu Revitalizing Shampoo, který do vlasů důkladně vmasírujte. Poté důkladně opláchněte a vlasy vysušte ručníkem. 

Krok 2: Naneste směs masky Repair Mask a 3 kapek přípravku Overnight Repair Serum, vmasírujte do vlasů a nechte působit 5 až 10 minut.

Krok 3: Důkladně opláchněte a zakončete nanesením posilujícího kondicionéru Revitalizing Conditioner, který obnoví vitalitu vlasů, aniž by je zatížil. Posilující složení obsahuje ten nejlepší výběr vitamínů E, F a P, jedinečných složek, které vlasům dodají lesk, zdravý vzhled a vytvoří dokonalé kadeře.

 

Volume Shampoo + Moisturizing Conditioner-4

 

BARVENÉ VLASY

Krok 1: Použijte hydratační šampon Moisturizing Shampoo, který vlasy vyživí do hloubky, a zakončete nanesením hydratačního kondicionéru Moisturizing Conditioner, který vlasy posílí, dodá jim lesk a zajistí jejich snadnou upravitelnost. UV štít chrání vlasy před UV zářením a zvýší míru zachování barvy. Zajistí u barvených vlasů dlouho výdrž barvy a dodá jim oslnivý lesk.

Krok 2: Naneste do ručníkem vysušených vlasů rovnoměrně od poloviny délek vlasů až po konečky 1 až 3 kapky přípravku Overnight Repair Serum; vlasy neoplachujte.

 

Volume Shampoo + Moisturizing Conditioner-3_1

 

 

BĚŽNÝ STYLING S NAŠÍ KLASICKOU PODKLADOVOU BÁZÍ

Zakončete každou vlasovou péči nanesením báze "Signature Foundation", která slouží jako základ každé stylingové úpravy. To je spojení bezoplachového kondicionéru ve spreji a hydratačního arganového elixíru s ochrannými UV filtry, které chrání vlasy před vysokou teplotou stylingových nástrojů, vytvoří dokonalý podklad pro úpravu jakéhokoli účesu. Vytvořte požadovaný účes díky možnosti míchání a kombinací stylingových přípravků Balmain Paris Hair Couture.

Volume Shampoo + Moisturizing Conditioner-6

 

 

FINÁLNÍ ÚPRAVA S VLASOVÝM PARFÉMEM

Zkompletujte prožitek z vlasového ošetření Balmain tím, že každý vytvořený účes nakonec ošetříte vlasovým parfémem. Vlasový parfém Balmain je obohacený o hedvábný protein a arganový elixír, díky nimž vlasy vyživí, opraví a zajistí jim ochranu, péči a dlouhotrvající vůni. Opatřeno elegantním rozprašovačem, s nímž vytvoříte lehounkou neviditelnou mlhu, která zajistí při každé aplikaci dokonalé pokrytí. 

 

Volume Shampoo + Moisturizing Conditioner-7