🍀❤️ ❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24H ❹ DOPRAVA ZDARMA OD 2500 CZK ❺ DÁRKY

CANVAS, INGREDIENCE, KTERÉ MILUJEME.

ingredience_canvas_uvodni bannery-2

 

Řada My Hair My Canvas byla vyvinuta tak, aby měla maximální účinek na vzhled a pocit z vašich vlasů s minimálním dopadem na životní prostředí. Naše všestranná, flexibilní a vysoce efektivní složení jsou 100% veganská, obohacená o veganský rostlinný kaviár* z udržitelného zdroje pro dokonalou proměnu vašeho vzhledu. Naše produkty pečují o vaše vlasy díky jedinečným rostlinným výtažkům z leknínu, kokosového cukru, bílého aktivního uhlí, oleje z opuncie, perlitu a výtažku z citrónové kůry, které vlasům zajistí neuvěřitelně nádherný a zdravý vzhled.

Naše složení neobsahují žádné přidané látky v podobě sulfátů, ftalátů a umělých barviv.

Všichni bychom si měli se svými vlasy hrát zodpovědně, proto jsou obaly produktů My Hair My Canvas vyrobeny z 50% recyklovaného použitého plastu** s uzamykatelnou pumpičkou, čímž minimalizují produkci odpadu.

*Caulerpa Lentillifera. **Všechny flakony a tuby, vyjma pumpiček a víček.

2

ROSTLINNÝ KAVIÁR.* OBSAŽEN VE VŠECH PRODUKTECH. Díky revitalizačním účinkům jedinečné směsi hydratujících polysacharidů a antioxidantů neutralizujících volné radikály pomáhá tato odpradávna využívaná asijská super potravina zlepšit míru zachování hydratace, vyhladit povrch vlasu a dodat mu pružnost, lesk a sílu.

KOKOSOVÝ CUKR. OBSAŽEN V PRODUKTECH MORE TO LOVE BODIFYING SHAMPOO, MORE TO LOVE BODIFYING CONDITIONER A ANY WAY TEXTURE SPRAY. Molekulární structure tohoto jednoduchého cukru vytváří velmi lesklé a nevysušující vlasové vazby, které zajistí texturu, definici a snadnou úpravu.

VÝTAŽEK Z LEKNÍNU. OBSAŽEN V PRODUKTECH ME TIME EVERYDAY SHAMPOO, ME TIME EVERYDAY CONDITIONER A EASY DOES IT AIR-DRY BALM. Tento květinový výtažek zvyšuje lesk a pomáhá navrátit odolnost vlasům poškozeným nadměrnou úpravou nebo negativními vlivy z okolního prostředí, obsahuje bohatou směs čistících taninů, flavonoidových antioxidantů neutralizujících volné radikály a zklidňujících esenciálních olejů. 

BÍLÉ AKTIVNÍ UHLÍ. OBSAŽENO V PRODUKTECH EASY DOES IT AIR-DRY BALM, ANY WAY TEXTURE SPRAY, SOARING HIGH VOLUMIZING BLOWOUT MIST, ANOTHER DAY DRY SHAMPOO, CITY SLAY SHIELDING HAIRSPRAY, SHINE ON DEFINING FOAM. Prášek aktivního uhlí z dubs Ubame prémiové kvality s malými póry je známý svou schopností výtečně absorbovat nadbytečný maz, toxiny a dráždivé látky a okamžitě tak čistí a navrací rovnováhu.

3

OLEJ Z OPUNCIE. OBSAŽEN V PRODUKTECH EASY DOES IT AIR-DRY BALM, SHINE OF DEFINING FOAM. Díky profile s vysokým obsahem omega kyselin a jedinečné směsi anti-oxidantů likvidujících volné radikály pomáhá tento vzácný olej regenerovat a ochránit vlasy tím, že v nich uzamkne vlhkost, vyhladí poškození povrchu vlasu a sníží míru dopadu oxidačního stresu.

VÝTAŽEK Z BAMBUSU. OBSAŽEN V PRODUKTECH MORE TO LOVE BODIFYING SHAMPOO, MORE TO LOVE BODIFYING CONDITIONER A SOARING HIGH VOLUMIZING BLOWOUT MIST. Tento výtažek bohatý na minerály je proslulý tím, že dodává vlasům jemnější texturu, obnovením jejich pružnosti a poddajnost je posiluje a pomáhá odstranit usazeniny z tvrdé vody, kvůli nimž se mohou vlasy lámat.

VÝTAŽEK Z CITRONOVÉ KŮRY. OBSAŽEN V PRODUKTU NEW BEGINNINGS EXFOLIATING CLEANSER. Tento citrusový výtažek bohatý na antioxidanty je rozjasňující složkou využívanou k odstranění nečistot z vlasů, která pomáhá neutralizovat škodlivé volné radikály a alfa-hydroxy kyselinu, čímž odstraňuje nečistoty z povrchu vlasu.

PERLIT. OBSAŽEN V PRODUKTU NEW BEGINNINGS EXFOLIATING CLEANSER. Přirozeně savý minerál známý svou schopností redukovat toxiny a nadměrný maz na povrchu vlasu a zároveň zajistit šetrnou exfoliaci, která pomůže odstranit nečistoty a obnovit mladistvý vzhled vlasů.

 

Nejprodávanější

16 položek celkem
MHMC METIME CN 8.5OZ RGB 150
Vegan
850 Kč

Jemný, veganský kondicionér pro dodání lesku, který vyhlazuje a zlepšuje následnou úpravu.

Kód: 2235
Snímek obrazovky 2023 07 27 v 22.27.11
1 839 Kč

Veganská mycí péče bez silikonů, která šetrně myje vlasy, zlepšuje texturu a formování kudrlin, zachovává jejich strukturu a zmírňuje krepatění.

Kód: 4084
texture curls group image m2
Vegan
4 290 Kč –6 %
3 990 Kč

Veganská mycí péče bez silikonů, která šetrně myje vlasy, zlepšuje texturu a formování kudrlin, zachovává jejich strukturu a zmírňuje krepatění.

Kód: 4083
Alterna Canvas Loosen Up Curl Elongator, 148 ml - Veganská péče pro prodloužení vln
Vegan
770 Kč

Prodlužující péče s veganským složením bez silikonů prodlouží kudrliny již při první aplikaci a zachová jejich strukturu.

 

 

Kód: 4049
Alterna Canvas My Way Curl Defining Gel, 148 ml - Veganský gel pro definici vln
Vegan
770 Kč

Gel zvýrazňující kudrliny s veganským složením bez silikonů zajišťuje jemnou, avšak pružnou fixaci a odolnost vůči vlhkosti až po dobu 72 hodin

 

 

Kód: 4048
Alterna Canvas More Butter Masque, 177 ml - Veganská maska pro kudrnaté vlasy
Vegan
1 050 Kč

Maska s veganským složením bez silikonů, která dodá výživu vlasům všech textur, zvýrazní vlny, kudrliny a lokny, kterým dodá dlouhotrvající poddajnost a lesk.

Kód: 4047
Alterna Canvas Begin Again Curl Conditioner, 201 ml - Veganský kondicionér pro kudrnaté vlasy
Vegan
850 Kč

Kondicionér s veganským složením bez silikonů, který hydratuje, usnadňuje rozčesání a zmírňuje krepatost u všech textur vlasů. Zároveň zvýrazňuje vzhled a strukturu kudrlin.

Kód: 4046
Alterna Canvas Begin Again Curl Cleanser, 201 ml - Veganský šampon pro kudrnaté vlasy
Vegan
850 Kč

Veganská mycí péče bez silikonů, která šetrně myje vlasy, zlepšuje texturu a formování kudrlin, zachovává jejich strukturu a zmírňuje krepatění.

Kód: 4045
Alterna My Hair My Canvas Meltaway no-rinse micellar cleanser, 101 ml
Vegan
770 Kč

Veganský bezoplachový čisticí produkt, jehož konzistence se mění z krémové na pudrovou, využívá micelární technologie k pohlcení oleje a potu a k rozpuštění zbytků produktů. Zanechá na vlasech pocit, jako by byly čerstvě umyté.

Kód: 2773
Alterna My Hair My Canvas Jelly Fix Repair Booster, 50 ml
Vegan
810 Kč

Vysoce koncentrovaný, veganský gelový booster, který pomůže napravit škodlivé dopady znečištění na vlasy tím, že zamezí jejich lámavosti, zlepší upravitelnost a zachová přirozenou hebkost a lesk.

Kód: 2761
MHMC ANOTHERDAY DS 5OZ RGB 150
Vegan
770 Kč

Průsvitný veganský a lehký suchý šampon, který osvěžuje a zjemňuje vlasy absorbováním oleje.

Kód: 2244
MHMC SHINEON FOAM 7.4OZ RGB 150
Vegan
810 Kč

Veganská pěna dodávající lesk, která vyhlazuje a umožňuje definovat styl při vysoušení teplem nebo na vzduchu.

  •  
Kód: 2242
Nahoru
Další produkty