❤️ ❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24H ❹ DOPRAVA ZDARMA OD 2500 CZK ❺ DÁRKY

CANVAS, INGREDIENCE, KTERÉ MILUJEME.

ingredience_canvas_uvodni bannery-2

 

Řada My Hair My Canvas byla vyvinuta tak, aby měla maximální účinek na vzhled a pocit z vašich vlasů s minimálním dopadem na životní prostředí. Naše všestranná, flexibilní a vysoce efektivní složení jsou 100% veganská, obohacená o veganský rostlinný kaviár* z udržitelného zdroje pro dokonalou proměnu vašeho vzhledu. Naše produkty pečují o vaše vlasy díky jedinečným rostlinným výtažkům z leknínu, kokosového cukru, bílého aktivního uhlí, oleje z opuncie, perlitu a výtažku z citrónové kůry, které vlasům zajistí neuvěřitelně nádherný a zdravý vzhled.

Naše složení neobsahují žádné přidané látky v podobě sulfátů, ftalátů a umělých barviv.

Všichni bychom si měli se svými vlasy hrát zodpovědně, proto jsou obaly produktů My Hair My Canvas vyrobeny z 50% recyklovaného použitého plastu** s uzamykatelnou pumpičkou, čímž minimalizují produkci odpadu.

*Caulerpa Lentillifera. **Všechny flakony a tuby, vyjma pumpiček a víček.

2

ROSTLINNÝ KAVIÁR.* OBSAŽEN VE VŠECH PRODUKTECH. Díky revitalizačním účinkům jedinečné směsi hydratujících polysacharidů a antioxidantů neutralizujících volné radikály pomáhá tato odpradávna využívaná asijská super potravina zlepšit míru zachování hydratace, vyhladit povrch vlasu a dodat mu pružnost, lesk a sílu.

KOKOSOVÝ CUKR. OBSAŽEN V PRODUKTECH MORE TO LOVE BODIFYING SHAMPOO, MORE TO LOVE BODIFYING CONDITIONER A ANY WAY TEXTURE SPRAY. Molekulární structure tohoto jednoduchého cukru vytváří velmi lesklé a nevysušující vlasové vazby, které zajistí texturu, definici a snadnou úpravu.

VÝTAŽEK Z LEKNÍNU. OBSAŽEN V PRODUKTECH ME TIME EVERYDAY SHAMPOO, ME TIME EVERYDAY CONDITIONER A EASY DOES IT AIR-DRY BALM. Tento květinový výtažek zvyšuje lesk a pomáhá navrátit odolnost vlasům poškozeným nadměrnou úpravou nebo negativními vlivy z okolního prostředí, obsahuje bohatou směs čistících taninů, flavonoidových antioxidantů neutralizujících volné radikály a zklidňujících esenciálních olejů. 

BÍLÉ AKTIVNÍ UHLÍ. OBSAŽENO V PRODUKTECH EASY DOES IT AIR-DRY BALM, ANY WAY TEXTURE SPRAY, SOARING HIGH VOLUMIZING BLOWOUT MIST, ANOTHER DAY DRY SHAMPOO, CITY SLAY SHIELDING HAIRSPRAY, SHINE ON DEFINING FOAM. Prášek aktivního uhlí z dubs Ubame prémiové kvality s malými póry je známý svou schopností výtečně absorbovat nadbytečný maz, toxiny a dráždivé látky a okamžitě tak čistí a navrací rovnováhu.

3

OLEJ Z OPUNCIE. OBSAŽEN V PRODUKTECH EASY DOES IT AIR-DRY BALM, SHINE OF DEFINING FOAM. Díky profile s vysokým obsahem omega kyselin a jedinečné směsi anti-oxidantů likvidujících volné radikály pomáhá tento vzácný olej regenerovat a ochránit vlasy tím, že v nich uzamkne vlhkost, vyhladí poškození povrchu vlasu a sníží míru dopadu oxidačního stresu.

VÝTAŽEK Z BAMBUSU. OBSAŽEN V PRODUKTECH MORE TO LOVE BODIFYING SHAMPOO, MORE TO LOVE BODIFYING CONDITIONER A SOARING HIGH VOLUMIZING BLOWOUT MIST. Tento výtažek bohatý na minerály je proslulý tím, že dodává vlasům jemnější texturu, obnovením jejich pružnosti a poddajnost je posiluje a pomáhá odstranit usazeniny z tvrdé vody, kvůli nimž se mohou vlasy lámat.

VÝTAŽEK Z CITRONOVÉ KŮRY. OBSAŽEN V PRODUKTU NEW BEGINNINGS EXFOLIATING CLEANSER. Tento citrusový výtažek bohatý na antioxidanty je rozjasňující složkou využívanou k odstranění nečistot z vlasů, která pomáhá neutralizovat škodlivé volné radikály a alfa-hydroxy kyselinu, čímž odstraňuje nečistoty z povrchu vlasu.

PERLIT. OBSAŽEN V PRODUKTU NEW BEGINNINGS EXFOLIATING CLEANSER. Přirozeně savý minerál známý svou schopností redukovat toxiny a nadměrný maz na povrchu vlasu a zároveň zajistit šetrnou exfoliaci, která pomůže odstranit nečistoty a obnovit mladistvý vzhled vlasů.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 15 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty