🍀❤️ ❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24H ❹ DOPRAVA ZDARMA OD 2500 CZK ❺ DÁRKY

EPAULETTES STONES SILVER MONOGRAM BLACK SPINELS BLACK LEATHER

Kód: 3286
6 400 Kč
ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

Epoleta -  jedinečný luxusní doplněk, zdobící rameno ženy, podtrhující tak její půvab

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černé spinely se stříbrným monogramem, černá kůže

Stříbrná epoleta s černými spinely ženu nejen zkrášlí, ale může ji i ochránit. Černý spinel je považován za kámen ochrany. Spinely jsou minerály patřící mezi drahokamy a vyznačují se ostrými osmistěnnými krystaly. Pro svou krásu jsou spinely ceněnými drahokamy již od starověku, v různých barevných variantách je najdeme v mnohých klenotech a zdobí i čelenku svatováclavské koruny. 

Model se skládá z pásku černých spinelů upevněných silikonovým provázkem, který epoletě dodává pružnost. Silikon by neměl být napínán. V případě potřeby se doporučuje zvětšit velikost epolety, k tomu lze využít zadní sponku.

Složení:  

  • mincovní stříbro o ryzosti 925, upravené rhodiováním 
  • kameny: černé spinely
  • černá třísločiněná kůže
  • silikonový provázek

 

Co je to Epoleta?

Epolety jsou jedinečné luxusní doplňky, zdobící rameno ženy, podtrhující tak její půvab, řadí se k ručně vyráběným doplňkům společnosti Epaulettes s dílnou ve Španělské Barceloně, kterou na Českém a Slovenském trhu exkluzivně zastupuje kadeřník a stylista Michal Zapoměl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Epolety jsou jedinečné luxusní doplňky, zdobící rameno ženy, podtrhující tak její půvab. Řadí se k ručně vyráběným doplňkům společnosti Epaulettes s dílnou ve španělské Barceloně, kterou na českém a slovenském trhu exkluzivně zastupuje kadeřník a stylista Michal Zapoměl.