Detailní popis produktu
this.. IS Ay Caramba
Náš nejnovější pomocník v boji za vlasy krásnější. Lak na vlasy, který je ideální jako podklad před tepelným stylingem.
Lehký, nezatěžující a spolehlivý – přesně takový je tento lak. Poskytuje střední až silnou fixaci, která zajistí, že účes skvěle drží a zároveň zůstává pružný a přirozený. Díky ochraně až do 300 °C se nemusíte bát fénu, kulmy ani žehličky. Navíc dodá vlasům skvělý lesk a díky antistatickým vlastnostem eliminuje nežádoucí poletování vlasů.
Co od něj můžete očekávat:
• Lehká textura: Vlasy nejsou zatížené ani slepené.
• Střední fixace: Dokonalá rovnováha mezi pružností a stabilitou účesu.
• Tepelná ochrana do 300 °C: Bezpečný styling i při vysokých teplotách.
• Antistatický efekt: Vlasy zůstanou hladké a bez poletování.
• Skvělý lesk: Zdravý, přirozený lesk pro dokonale upravený vzhled.
POUŽITÍ:
- Pro požadovaný účes aplikujte ze vzdálenosti natažené ruky od vlasů. Lak má střední až silnou tuživost.
- Je odolný vůči vlhkosti
- Má ochranu před teplem až do 300 stupňů
- Má vysoký lesk
- Kondicionační vlastnosti - dobře se rozčesává, odbourává záporný náboj ve vlasech a tím nejsou vlasy splihlé ale nadýchané.
- Díky extrahovaným složkám z ricinových bobů způsobuje na povrchu hedvábný pocit .
Výsledek: Účes skvěle drží, vlasy jsou pružné, lehké, chráněné, zářivě lesklé a hladké bez statického efektu. Jednoduše dokonalý lak pro každý tepelný styling.
SLOŽENÍ:
INCI: Ethanol, Butyl ester of PVM/MA copolymer, Ethyl ester of PVM/MA copolymer, Glycerol, Isononyl isononanoate, Triheptanoin, Isopropyl myristate, Quaternium-80 (and) Propylenglycol, n-Butyl alcohol, t-Butyl Alcohol, Denatonium benzoate, Aqua, Parfume, Iso e super, Geraniol, d-limonene, Galaxolide, Beta-damascenone, Citronellol, Hexyl cinnamaldehyd, Linalool, Vanillin, Geranyl acetate, Coumarin, Nerol
Bezpečnostní upozornění:
Chraňte před otevřeným plamenem, horkými povrchy. Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na dobře větraném místě. Dráždí oči. Nevdechujte páry.
Nebezpečí
Výpis hodnocení
5
Super lak, dodá objem, ale nezatěžuje, antistatický efekt opravdu funguje. Aplikátor při správném použití je také v pořádku.
5
obrovská spokojenost, ráda nosím uhlazené účesy a s tímto lakem krásně drží celý den a večer není problém s rozčesáním, super
5
Nejlepší lak pod sluncem! Voní, nelepí, stačí ho opravdu málo a dokonce i chrání před teplem..zázrak!
2
Je to tak 50/50 - účinek je moc fajn. co není fajn je aplikátor na laku, který ne vždy udělá mlhu ale už se mi několikrát stalo že tekl a zanechal pak fleky na oblečení, což je po ránu velmi nemilé. A těšila jsem se, že vůně bude stejná jako u This šamponu - bohužel ale smrdí jako lak :-/ Kdyby byl v nádobě jako se prodávají jiné laky, objednám znovu - takhle ne - nechci riskovat že se opět zašpiním oblečení. Lak od Balmain udělá úplně stejnou službu a neriskuji že z něj budu špinavá. A ještě vydrží 4x tak dlouho
5
Super produkt s úžasnou vůní, doporučuji.
Výpis diskuzí
Dobrý den, mám tomu rozumět tak, že mohu vlasy nalakovat a poté následující den znovu tepelně upravit ( plážové vlny žehličkou ), přičemž nedojde ke ,,škvaření,, laku na vlasech? Děkuji Holá Michaela

S myšlenkami na vlasy vstávám a s nimi chodím i spát.
Nenastal snad jediný den, kdy bych své povolání nemiloval. A povolání znamená být povolaný — a já se tak skutečně cítím.
Moje záliba v krásných vlasech začala už v mateřské školce, kde jsem se nejraději výskal ve vlasech paní učitelky. Z dětského okouzlení se stala životní vášeň a nakonec i naplněný sen. Dnes mohu s pokorou říct, že jsem se stal bojovníkem za vlasy krásnější.
Celý život jsem pracoval jen s kvalitními produkty. Ale protože mi nikdy nestačil sortiment běžně dostupných značek, neustále jsem hledal. Z každé cesty jsem si vozil nové produkty, zkoušel je a porovnával. Chtěl jsem víc — něco přesně pro potřeby mých klientek, klientů i své vlastní ruky.
V roce 2013 jsem si slíbil, že jednou vytvořím svou vlastní značku. V roce 2019 mi Bůh poslal do cesty další povolané lidi a já začal reálně pracovat na vývoji.
Oprášil jsem své chemické vzdělání, opřel se o téměř třicet let zkušeností a pustil se do práce.
Po náročném období vývoje, testování a dolaďování přišlo v roce 2020 na svět:
THIS BY MICHAL ZAPOMĚL.
Na té cestě ale nebylo vždy jasno. Byly chvíle, kdy to vypadalo, že se k cíli nikdy nedostanu.
Ale právě díky vám — klientům, kolegům, přátelům a všem, kteří sdílí lásku ke krásným vlasům — značka dnes žije, roste, inovuje a získává stále větší důvěru i pozornost. A za to jsem upřímně vděčný.
Název vznikl v Gironě, na magickém místě ve Španělsku, kde částečně žiji. Myšlenka přišla v rozhovoru s tím nejbližším člověkem. Od začátku bylo jasné, že tahle značka nebude jen o produktech. Bude o přístupu, filozofii a opravdovosti.
Celý obsah, včetně obalů, je vytvořený v České republice.
Jsem hrdý, že mohu nabídnout produkty, které na českém a slovenském trhu nemají obdoby.
Ano, jsem pyšný “taťka” a své “děťátko” budu s láskou opečovávat, vylepšovat a posouvat dál.
Děkuji, že i vy se mnou bojujete za vlasy krásnější, a že jste součástí mého i vašeho snu o luxusních vlasech.

Vyrobeno v České republice.
Produkty i obaly jsou recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí.