Aplikační láhev, Aplikátor na šampon 200ml
Kód: 4642Související produkty

Čistící krémový peeling odstraňuje odumřelé buňky a skvěle pročistí epidermis. Pleť je hebká, čistá a póry méně viditelné.

Pěnový suchý šampon okamžitě absorbuje přebytečnou mastnotu, vlasy osvěží a dodá jim objem.

Hydratační kondicionér s jedinečným složením vlasy posiluje, chrání a dodává jim lesk a hebkost.
Detailní popis produktu
Aplikační láhev je skvělým pomocníkem pro aplikaci našich šamponů THIS by Michal Zapoměl.
Návod k použití:
Smíchejte cca 5 pumpiček (podle délky a hustoty vlasů) našeho šamponu THIS s trochou teplé vody a promíchejte. Nanášejte rovnoměrně do mokrých vlasy na pokožku hlavy. Poté můžete začít masírovat. Aplikační lahvička Vám zajistí lepší rozložení produktu po celé ploše hlavy, šampón pak bude lépe pěnit a dostane se Vám opravdu na celou plochu hlavy.
Balení obsahuje: 1x plastová láhev o objemu 200ml

Nový profesionální fén Bio Ionic z řady Luxe Collection je výjimečně lehký s vysokým výkonem.
Nástroje Bio Ionic® obsahují přírodní minerály z vulkanických hornin, které vyzařují negativní ionty, pomocí kterých vpraví malé molekuly vody hluboko do vlasů. Díky tomu se uvnitř vlasu obnoví rovnováha hydratace a vnější vrstva zůstává nepoškozená rovná, hladká, hydratovaná a vlasy jsou zářivě lesklé a plné pohybu.

Bio Ionic Iontový difusér má v sobě zakomponovaný komplex přirozených iontů, a tak umožňuje milionům iontů proniknout přímo do vašich vlasů a tam je plně hydratovat. Ideální pro vlnité, kudrnaté nebo vlasy po trvalé.

Luxusní nástroje profesionální kvality Bio Ionic GoldPro™ Collection vynikají použitou technologií, výkonem a zlatým designem. Celou kolekci spojuje technologie “Keramického minerálního komplexu s obsahem 24K zlata” (24K Gold Ceramic Mineral Complex).

Difuzér je kompatibilní s vysoce účinným fénem SMART-X™. Pro krásně hladké lokny a vlny.

Nový vysoce výkonný fén SMART-XTM High Efficiency Dryer vysouší až o 75* rychleji.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.