🍀❤️ ❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24H ❹ DOPRAVA ZDARMA OD 2500 CZK ❺ DÁRKY

This.. is CELLURIN, doplněk stravy proti celulitidě, obezitě a nadváze, 60 kapslí

Kód: 3664
1 450 Kč
ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

Cellurin je vhodným dietním doplňkem s antioxidačními vlastnostmi u všech osob s nadváhou nebo obezitou, se zvýšenými hodnotami krevního cholesterolu nebo kosmetickými projevy spojenými s nárůstem podkožního tuku – celulitidou.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cellurin #necelulitide

Cítit se dobře a vypadat dobře jsou dvě důležité součásti spokojeného života. Proto Vám představujeme nový Cellurin.

Cellurin je vícesložkový přípravek, který obsahuje výtažek z mořských řas, artyčoku a jehličí korejské borovice. Přípravek se svým složením vymyká podobným přípravkům na trhu. Jeho působení vychází z poznatků, které ale vzhledem k EU legislativě nemůžeme otevřené prezentovat. Proto uvedeme pro jednotlivé obsahové látky jejich krátký přehled.

Fukoxantin (fucoxanthin)

Je jeden z nejběžnějších přírodních pigmentů ze skupiny xantofylů a zároveň antioxidantů.  Bohatým zdrojem jsou i u nás často konzumované hnědé mořské řasy (Wakame, Hijiki, Laminaria), jednobuněčný mořský plankton a další. Po konzumaci je fukoxantin intenzivně metabolizován (hydrolyzován) v trávicím traktu. Větší část fukoxantinu a jeho metabolitů se kumuluje v tukové tkáni, kde dochází k hlavním metabolickým účinkům. 

V Japonsku a Koreji patří fukoxantin mezi nejpopulárnější přírodní prostředky s antioxidačními vlastnostmi při obezitě a na podporu obecného zdraví.

Výtažek z artyčoku

Tato kulinářsky a nutričně stále populárnější surovina v sobě skrývá celou řadu pro zdraví prospěšných látek, jako jsou apigenin, luteolin a cynarin, ale i běžných látek jako hořčík, vitamin K a C.. Má vůbec jednu z nejvyšších antioxidačních kapacit mezi zeleninou. Stejně jako sylimarin z ostropestřce, působí cynarin detoxikačně v játrech.

Extrakt z jehličí korejské borovice

Jehličí korejské borovice je zdrojem mono nasycených mastných kyselin a volatilních látek fenolického charakteru (α-terpineol, linalool, limonen).  

 

Nutriční informace – 1 tobolka:

  • Extrakt z jehličí korejské borovice 10:1 240 mg
  • Extrakt z plodnice artyčoku zeleninového (1% cynarin) 200 mg
  • Mořská řasa Kombu 80 mg, z toho fukoxanthin 8 mg

 

Složení:

Extrakt z jehličí korejské borovice 10:1 (Pinus koraiensis Sieb), Extrakt plodnice artyčoku zeleninového 1% cynarinu (Cynara scolymus L.), Fukoxanthin 10% z mořské řasy Kombu (Laminara japonica), Dextrin/Nutriose plnivo, HPMC tobolka (hydroxypropylmethylcelulóza)

 

Doporučení dávkování: 1 tobolka denně

Doporučená dávkování vychází z reálných zkušeností a liší se od doporučení na etiketě! Dosažené výsledky jsou individuální.

U celulitidy vychází doporučení dávkování z jejího rozsahu:
Celulitida na stehnech a zadečku 1x1 kapsli dlouhodobě alespoň 2-3 měsíce. U rozsáhlé celulitidy 2 - 3 týdny 2x1 kapsle a následně 1 kapsli denně podle dosaženého výsledku. 
Nadváha
Jako součást dietních a režimových opatření užívejte 1x1 kapsli denně podle dosažených výsledků dlouhodobě v souladu s cíli redukce váhy. 
Sportovní výkonost a redukce podkožního tuku.
V součinnosti s tréninkovou zátěží užívejte krátkodobě (2-3 týdny) 2x1 kapsli denně. Kontrolujte hodnotu podkožního tuku.
Jaterní detox a wellbeing
Aplikujte kůru např. dvakrát ročně 4-6 týdnů (únor/březen, říjen/listopad) 1x1 kapsli denně
 

Obsah balení: 60 tobolek/60 dávek/45g

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

 

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

This_banner_shoptet_1960x600_3

 

S vlasama vstávám a s vlasama chodím i spát. Nenastal snad ani jediný den, kdybych své povolání nemiloval. A povolání znamená být povolaný a já se povolaným cítím.

Má posedlost krásnými vlasy začala již v mateřské školce, kde jsem se nejraději výskal ve vlasech paní učitelky. Moje záliba léty přerostla ve vášeň a splněný sen a já se stal "bojovníkem za vlasy krásnější".

team-zapomel-big

 

S myšlenkami na vlasy vstávám a s nimi chodím i spát. Nenastal snad ani jediný den, kdybych své povolání nemiloval. A povolání znamená být povolaný a já se povolaným cítím.

Má posedlost krásnými vlasy začala již v mateřské školce, kde jsem se nejraději výskal ve vlasech paní učitelky. Moje záliba léty přerostla ve vášeň a splněný sen a já se stal "bojovníkem za vlasy krásnější".

Celý život jsem pracoval jen s kvalitními produkty, ale protože mi nikdy nestačil sortiment nabízených značek, stále jsem hledal a ze všech cest jsem si dovážel mnoho produktů na vlasy.

A tak jsem si před sedmi lety řekl, že si jednou splním svůj další sen a stvořím svou vlastní značku, která pro mé potřeby a potřeby mých klientek a klientů bude ta nejlepší. Bůh mé prosby vyslyšel a tři roky zpět mě seslal do cesty další povolané lidi a já začal reálně pracovat na svých produktech.

Oprášil jsem chemické vzdělání a 25 let zkušeností v oboru a THIS BY MICHAL ZAPOMĚL je po velmi náročném čase vývoje, praktického testování a realizace, na světě.

Název vznikl na magickém místě v Gironě ve Španělsku, kde částečně žiji a s myšlenkou mě pomohl můj člověk nejbližší.

Celý obsah, včetně obalu je vytvořený v ČECHÁCH. A  tak se tímto mohu pochlubit produkty, které na českém a slovenském trhu nemají obdoby. Ano jsem pyšný taťka a své děťátko budu opečovávat, vylepšovat a posouvat dále…

Děkuji, že i Vy se mnou bojujete za vlasy krásnější, a že jste živou součástí mého i Vašeho snu o luxusních vlasech.               

 

 

Váš Michal Zapoměl

Vyrobeno v České republice, veganské bez parabenů a sulfátů, netestováno na zvířatech. Produkty i obaly jsou recyklovatelné a šetrné k životnímu prostředí. Tablety navíc obsahují Astaxanthin. 

Snímek obrazovky 2021-11-11 v 21.56.36