❶ OFICIÁLNÍ CERTIFIKOVANÁ DISTRIBUCE V ČR ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24 HODIN ❹ DOPRAVA ZDARMA NAD 2500 CZK ❺ DÁRKY K OBJEDNÁVKÁM #BojovnikZaVlasyKrasnejsi

That´so Samoopalovací pěna na tělo GLAM BODY

Samoopalovací pěna na tělo GLAM BODY dodá vaší pokožce na celém těle krásně čokoládové opálení a přitom má i hydratační účinky.


 • Objednáno
  Můžeme doručit do: 25.9.2020
990 Kč
Kategorie: Pleťová kosmetika
 

Samoopalovací pěna na tělo GLAM BODY je pěna s bronzerem, která dodává vaší pleti krásné opálení v barvě čokolády a přitom ji i hydratuje. Účinky nastupují téměř okamžitě a po 3 - 4 hodinách bude opálení ještě intenzivnější. Pěna se nanáší nejlépe za pomoci rukavic, a to na celé tělo. Stačí ji jemně rozetřít a 3 - 4 hodiny se vyhnout styku s vodou. Samoopalovací pěna na tělo GLAM BODY nejen, že vytváří perfektní opálení a pokožku hydratuje, ale také krásně voní po mandlích a navíc se nemusíte obávat fleků, oranžového vzhledu nebo umazaného oblečení. Pokud se přesto umažete (většinou se to stane jen při aplikaci) lze snadno vyprat i z bílého prádla. Opalovací pěna má čistě přírodní složení, které je bezpečné pro všechny, i pro těhotné či kojící ženy.

 

Účinky a výhody:

 1. krásné a přirozené opálení na celém těle - beze skvrn a bez oranžového zbarvení
 2. okamžitý nástup, opálení bude ještě 3 - 4 hod. po aplikaci intenzivnější
 3. dlouhodobé účinky - až 3 dny, při opalování bude trvalé
 4. má krycí schopnosti - vyrovná nesrovnalosti barvy kůže, schovává žilky a akné
 5. je zcela přírodního složení - není tak nebezpečný pro ženy kojící nebo těhotné
 6. hydratační vlastnosti
 7. mandlová vůně
 8. nešpiní prádlo, pokud se umažete lze snadno vyprat 

 

Návod k použití:

 • Před aplikací ošetřete svou pokožku peelingem. Odstraníte tak zbytky starých buněk a nevzniknou vám skvrny. Doporučujeme TAN EXTENDER SCRUB.
 • Pěnu si aplikujte do dlaně. Doporučujeme použít rukavici, díky níž nebudete mít po aplikaci zbarvené dlaně.
 • Postupně pěnu nanášejte a roztírejte na obličeji a přecházejte dolů směrem k nohám.
 • Pokud zasáhnete nějaké místo větší vrstvou, otřete jej a osušte.
 • Několik hodin nato, cca 3 - 4 hod, se vyhýbejte vodě.
 • Jestliže jste nepoužili při aplikaci rukavice, důkladně se umyjte.
 • Opakujte cca po 3 - 4 dnech.

 

Oblast ošetření: celé tělo
Doba účinku: 3 dny
Složenívoda, aloe vera, DHA (extrakt z cukrové třtiny), matrixyl a karamelový extrakt
Obsah DHA: 6 %
Objem: 150 ml

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

That'so - opalování bez škodlivého UVA a UVB záření 

 

VE ZNAMENÍ KRÁSY

Značka That'so se zdrodila ve společnosti Quadra Group, která byla založena v roce 1994 a navázala na již padesátiletou rodinnou tradici v oblasti kosmetiky a výroby kosmetických přístrojů. Sídlo společnosti se nachází v italském městě Bassano del Grappa, nedaleko Benátek, kde pracuje specializovaný tým odborníků na vývoji vysoce kvalitních kosmetických produktů. Společnost Quadra Group si pevně střeží své know-how a jejím cílem je neustálé zkvalitňování produktů. Díky této strategii se společnosti Quadra Group podařilo během pár let dobýt prakticky celosvětový trh v oblasti kosmetiky. 

 

NAŠÍM CÍLEM JE VAŠE KRÁSA

Uvědomujeme si, že krása je jedinečná, unikátní, ale také pomíjivá. Je součástí našeho bytí, výrazem naší osobnosti, a proto stále více toužíme po dokonalém a harmonickém vzhledu. Cílem That’so se proto stala myšlenka vytvořit kosmetické produkty tak, aby vaše pokožka byla jemná, přirozená a podtrhla tak celkově vaši krásu. 

 

NAŠÍM CÍLEM JE VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT

Naším cílem je nabízet jedinečné kosmetické výrobky a kosmetické procedury, které jsou dostupné pro každého, a to po celém světě. Naše poslání reprezentují čtyři jednoduchá slova: inovace, příroda, jednoduchost a život. Váš život. 

 

THAT’SO, INOVACE KRÁSY Z ITÁLIE

Naše kosmetické přístroje a výrobky byly navrženy a vyrobeny výhradně v Itálii. Jsou určeny všem, kteří chtějí vyjádřit své já prostřednictvím své krásy, péče o sebe sama a především pro ty, kteří sami sobě naslouchají a snaží se uspokojit své smysly. Opět zde platí, že cílem That’so je, aby se naši klienti cítili jako součást revoluční krásy, které lze díky naším produktům velice jednoduše a rychle docílit, a to s dlouhodobou platností. 

 

FILOZOFIE VAŠEHO ŽIVOTA

Chceme-li být skutečně revoluční, musí používání našich produktů usadňovat lidský život, a to nejen na pouhý jeden okamžik, ale ideálně navždy. Veškeré realizované výzkumy, inovace a nabyté zkušenosti tedy uplatňujeme k tomu, aby se váš život stal díky užívání našich produktů přesně takový jaký si přejete, aby byl. S ohledem na pohodu a dobrý pocit našich klientů jsme vyvinuli 3 sektory kosmetické péče – světelenou terapii, opalování nástřikem a produkty pro domácí péči – které můžete využít v profesionálních kosmetických salonech a nebo přímo v pohodlí vašeho domova. 

 

4 CÍLE, 1 ZNAČKA

Krása a zdraví jsou spolu úzce propojeny, toho jsme si moc dobře vědomi a s touto myšlenkou jsou vyráběny i veškeré produkty That’so. Naším cílem je bojovat proti 4 velkým nepřátelům současné doby, jimiž jsou škodlivé UV záření, znečištěné životní prostředí, škodlivé potravinářské konzervanty a produkty z geneticky modifikovaných organismů. Na tato nebezpečí neustále myslíme, protože chceme, aby naši klienti vedli krásný a spokojený ži 

 

 Produktové řady:

Profesionální kosmetika, která ztělesňuje představu o dokonalé kráse. Jednoduchá a rychlá aplikace, která zaručuje vynikající výsledek a kvalitu.

Výhody oproti konkurenci:

 100% přírodní složení - hlavní složkou samoopalovacích přípravků je DHA, výtažek z cukrové třtiny, další složkou je aloe vera, která dokonalej hydratuje pokožky a složka Matrixil® má omlazující účinek. Všechny naše produkty jsou vhodné i pro těhotné či kojící ženy a celkově pro jakýkoliv typ pokožky. Výrobky jsou zdravotně testované v rámci EU, nejedná se o dovoz z Číny či USA, kde platí jiná pravidla.  

 kryje kožni nedostatky -  pomocí nástřiku nejen opalujeme, ale jednoduše můžeme nabídnout klientům i řešení s některými kožními problémy. Pomocí nástřiku můžeme zcela zkarýt nebo zmírnit viditelnost žilek, růžovky, akné apod. Nemusíte se obávat, že by došlo ke zhorčení projevů. Naopak v případě aknózní pleti máme zkušenosti takové, že dlouhodobým užíváním akné téměř vymizí.

 bez zápachu, bez skrvn a bez oranžového nádechu - naše samoopalovací přípravky vytváří rovnoměrné a přirozené opálení a navíc voní po mandlích.

✓ patentované přístrojové samoopalovací kabiny -  plnohodnotná náhrada solárií, kde není potřeba lidské práce, kabiny jsou plně automatizované v českém jazyce. Navíc při samoopalovacím nástřiku nevzniká riziko vzniku rakoviny! 

✓ snadná aplikace

✓ školení na obsluhu samoopalovacího nástřiku zdarma - našimi obchodními zástupci, jednoroční kongresy ve školícím centru s účastí samotného mistra v oboru, který k nám jezdí z Italie.

✓ technická výhodná balení pro velkoodběratele

✓ 30% sleva pro naše distributory

 Naše produkty zakoupíte velkoobchodně pouze u nás. = klient zakoupí produkty výhodně za nejnižší cenu pouze ve vašem saloně. U většiny firem jsou samoopalovací přípravky k dostání levně pouze na velkých eshopech na internetu, distributor tak obchází partnerské salony a zákazník tak nekupuje přípravky ve svém salonu/studiu, ale od distributora - hlavní filozofie značky se tomuto snaží zamezit. Veškeré výhody v partnerství získá salon, který bude nabízet opalování nástřikem That'so Italy. Partneři, kteří používají naše systémy, získají slevu na produkty pro domácí použití.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.