❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE V ČR ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24 HODIN ❹ DOPRAVA ZDARMA NAD 2500 CZK ❺ Vánoční doručování - dopravci říkají, že doručí objednávky uskutečněné do 16.12.

Hot Tools Thermal Mat - termální podložka pod žehličky, fény, kulmy

555
Neohodnoceno

  • Vyprodáno
499 Kč
Kategorie: Nástroje
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Tato podložka je určena pod žehličky, kulmy, fény a ostatní stylingové přípravky. Nikdy si nepoškodíte podlahu, parapet, zkrátka nic :)

Profesionální silikonová podložka pro odkládání horkých nástrojů HOT TOOLS jako je kulma, žehlička či fén na vlasy. Podložka pomáhá chránit pracovní plochu před horkem a poškrábáním a současně zabrání samovolnému sklouznutí nebo pádu nástroje díky protiskluzovému povrchu.

  • Rozměry: 260 x 210 mm
  • Lehká, skladná, přenosná
  • Protiskluzový vysoce kvalitní silikonový povrch.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

hottools

Hot Tools® je tradiční, zavedená značka profesionálních nástrojů pro vlasový styling pocházející z USA, která již více než 25 let oslavuje tvorbu neotřelých a krásných účesů.

Stylingové nástroje, jež získaly už mnohá ocenění, byly vytvořeny přímo pro potřeby profesionálů, aby jim pomohly vytvářet a upravovat účesy všude tam, kde je zapotřebí těch nejlepších vlasových pomůcek, a poskytovat tak špičkové služby v salonech, na přehlídkových molech, ve fotografických ateliérech i jinde.

Značka profesionálních nástrojů, která je preferovaná stylisty v USA, je nyní dostupná i pro vás.