❤️ ❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24H ❹ DOPRAVA ZDARMA OD 2500 CZK ❺ DÁRKY

Molecool

image009

 

MOLECOOL nejkomplexnější omlazující kúra na trhu, která vyvinula dokonalou anti – ageing terapii v péči o pleť a pokožku těla na všech úrovních. Byla navržena tak, aby fungovala zvnějšku i zevnitř a navíc aby se její účinky synergicky podporovaly a umocňovaly.

 

Vnější péče

MOLECOOL ICONIC BEAUTY CREAM

Extrémně koncentrovaný omlazující krém inspirovaný špičkovými nano a high-tech technologiemi i vědeckými studiemi a patenty v oblasti anti-ageingu, hydratace a buněčné výživy. Účinně bojuje proti stárnutí pleti, vyhlazuje vrásky, hydratuje, rozjasňuje a vyživuje. Má jedinečnou patentovanou schopnost aktivovat pleti vlastní produkci kolagenu! Díky unikátnímu složení dokáže maximálně vázat vlhkost v pleti a předcházet jejím ztrátám, dramaticky tak zvyšuje hydrataci pleti, její pružnost, hustotu a jas. Krok za krokem napravuje poškození pleti a důsledně ji regeneruje. Krém je parfémován výjimečnou vůní MOLECOOL – Le Parfum, na jejímž vzniku se podíleli špičkoví parfuméři v Paříži a která v sobě snoubí pudrový kosatec, smyslný jasmín Sambac, opojnou damašskou růži a hřejivé santalové dřevo.

 

Vnitřní péče

MOLECOOL ICONIC BEAUTY CAPSULES

Špičková výživa pro pleť obsahující značkovou kyselinu hyaluronovou s ideální molekulovou hmotností a vzácné rostlinné fytoceramidy z rýže. Dejte pleti to, co skutečně potřebuje. Inspirováno výzkumy z oblasti anti-ageingu, hydratace a buněčné výživy. Maximální možná účinnost, podpořená desítkami odborných studií. Z těch vyplývá, že kyselina hyaluronová použitá v MOLECOOL ICONIC BEAUTY CAPS redukuje vrásky o 29% či zvyšuje pružnost pokožky o 15%. Tato kyselina hyaluronová má navíc nízkou molekulární hmotnost, tím pádem je velmi dobře vstřebatelná a využitelná pro organismus. Je získávána sofistikovaným způsobem – fermentací. Rostlinné ceramidy z rýže jsou jednou z nejzásadnějších „beauty“ ingrediencí na trhu. Po 6 měsících užívání zvyšují hydrataci pokožky o 22%, zvyšují její elasticitu o 19%, zvyšují její hebkost o 25% a zmenšují hloubku vrásek o 22%. Maximální možná účinnost, podpořená desítkami odborných studií.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1