❶ OFICIÁLNÍ CERTIFIKOVANÁ DISTRIBUCE V ČR ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24 HODIN ❹ DOPRAVA ZDARMA NAD 2500 CZK ❺ DÁRKY K OBJEDNÁVKÁM #BojovnikZaVlasyKrasnejsi

Limitovaná edice jaro - léto 2021

18

KOLEKCE BALMAIN HAIR COUTURE JARO - LÉTO 2021

PSYCHOLOGIE BAREV

Balmain Resort 2021 - Olivier Rousteing stvořil novou kolekci pro jaro a léto 2021 Nový svět. Svět, kde síla a vášeň představují pevné základy nového světa, v němž žijeme. Zářivá a barevná kolekce je vyjádřením naděje a radosti z budoucna.

Historie blokování barev se datuje do 40. let 20. století. Návrhář Yves Saint Laurent vytvořil šaty inspirované dílem slavného holandského malíře Pieta Mondriana vyobrazující modré, červené a žluté čtverce. Blokování barev dosáhlo své největší popularity v 60. a 70. letech. S ohledem na poválečný způsob myšlení spotřebitelů byly zářivé barvy používány k vyjádření radosti a míru.

Barva je velmi účinným komunikačním nástrojem a dokáže ovlivnit naši náladu. Červaná barva posiluje pocit tepla a pohody. Modrá barva je vhodná pro relaxaci a zklidnění. Žlutá je považovaná za veselou barvu navozující pocit štěstí.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1