❤️ ❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24H ❹ DOPRAVA ZDARMA OD 2500 CZK ❺ DÁRKY

Balmain Texture Comb Black and White, hřeben na mokré i suché vlasy

Hřeben se širokými zuby na mokré i suché vlasy. Černobílý, dvoubarevný povrch.


  • Na dotaz
650 Kč
Kategorie: Hřebeny a kartáče
Položka byla vyprodána...
 

Ručně vyřezávaný a antistatický.

Kolekce ručně vyřezávaných a leštěných profesionálních hřebenů pro pohodlné stříhání a úpravu. Design s černobílým dvoubarevným povrchem, s nímž snadno nanesete jakoukoli barvu na vlasy. Vyrobeno z odolného acetátu celulózy s antistatickými vlastnostmi. Na rozdíl od hřebenů vyráběných pomocí vstřikování do formy jsou ručně vyřezávané hřebeny následně vyleštěny, aby bylo dosaženo hladkosti zubů bez ostrých stran a nedokonalostí, čímž lze předcházet poškození a třepení konečků.

Vhodný pro jakýkoli typ účesu. 

TIP

Ideální pro rozčesání pevných kudrn do vln přirozeného vzhledu. Design se širokými zuby, díky nimž lze hřeben použít mokré i suché vlasy. 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

BALMAIN PARIS - DŮM MÓDY

Módní dům Balmain Paris, založený v roce 1945 Pierrem Balmainem, byl dobře známý svým důrazem na ženský, elegantní styl. V současné době je Balmain Paris proslulý svým provokativním a sexy stylem. V roce 2011 přišel na scénu Olivier Rousteing, jehož kolekce symbolizuje charakteristický vzhled Balmain kombinovaný s obdivuhodnou extravagancí. Příchod Oliviera Rousteinga dostal značku Balmain doslova na výsluní. Poté, co byl jmenován kreativním ředitelem, se značce začalo dostávat celosvětové pozornosti, o čemž svědčí široká a rozmanitá základna stoupenců. 

balmain paris

VÍCE NEŽ 45 LET PROFESIONÁLNÍCH ZKUŠENOSTÍ

V průběhu těchto 45 let společnost Balmain Hair prokázala, že se oprávněně řadí mezi luxusní značky. Věnujeme veškerou pozornost detailu a dokonalosti a neustále zkoumáme a vytváříme nové aplikační techniky, abychom zaručili nejlepší kvalitu produktů. Zároveň také respektujeme naši skvělou a bohatou tradici.

Všechny kolekce se skládají z úzké, avšak kompletní řady pouze těch nejprodávanějších produktů. Naše týmy z oblasti designu, výroby a prodeje nepřetržitě zvedají u našich produktů laťku dokonalosti. Dlouhodobá vize založená na tradičním odkazu, kreativitě a inovaci je hybnou silou úspěchu značky Balmain Hair a je příslibem příznivé budoucnosti.

Balmain Paris Hair Couture se nadále snaží tento obrovský úspěch rozvíjet, zároveň však zůstává věrná své tradici, která se začala rodit před více než 40 lety.

Kreativní ředitel společnosti Balmain Hair, Nabil Harlow, je autorem těch nejikoničtějších účesů a vlivných trendů, které i nadále utváří charakter odvětví krásy.