🍀❤️ ❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24H ❹ DOPRAVA ZDARMA OD 2500 CZK ❺ DÁRKY

EPAULETTES GOLD MONOGRAM TIGER EYE CHCO BROWN LEATHER

Kód: 3274
4 700 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Epoleta -  jedinečný luxusní doplněk, zdobící rameno ženy, podtrhující tak její půvab

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tygří oko s monogramem, tmavě hnědá kůže

Tygří oko musí upoutat pozornost každého, zejména svým zvláštním a nenapodobitelným odleskem. Jde o kámen hnědé, zlaté až medové barvy, který se při odrazu světla zajímavě leskne. Epoleta s kameny tygřího oka tedy ženu nejen zkrášlí, ale může ji i ochránit. Tygří oko je odpradávna používáno jako talisman proti nepřátelským myšlenkám, pomáhá se vyrovnat s napětím a přináší štěstí. 

Model se skládá z pásku kamenů tygřího oka upevněných silikonovým provázkem, který epoletě dodává pružnost. Silikon by neměl být napínán. V případě potřeby se doporučuje zvětšit velikost epolety, k tomu lze využít zadní sponku.

Složení:

  • bronz pozlacený 18k zlatem
  • tmavě hnědá třísločiněná kůže 
  • kameny tygřího oka
  • silikonový provázek

 

Co je to Epoleta?

Epolety jsou jedinečné luxusní doplňky, zdobící rameno ženy, podtrhující tak její půvab, řadí se k ručně vyráběným doplňkům společnosti Epaulettes s dílnou ve Španělské Barceloně, kterou na Českém a Slovenském trhu exkluzivně zastupuje kadeřník a stylista Michal Zapoměl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Epolety jsou jedinečné luxusní doplňky, zdobící rameno ženy, podtrhující tak její půvab. Řadí se k ručně vyráběným doplňkům společnosti Epaulettes s dílnou ve španělské Barceloně, kterou na českém a slovenském trhu exkluzivně zastupuje kadeřník a stylista Michal Zapoměl.