🍀❤️ ❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24H ❹ DOPRAVA ZDARMA OD 2500 CZK ❺ DÁRKY

EPAULETTES FREEDOM OLD GOLD BLACK LEATHER

Kód: 3265
4 700 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Epoleta -  jedinečný luxusní doplněk, zdobící rameno ženy, podtrhující tak její půvab

Detailní informace

Detailní popis produktu

Freedom Old Gold černá kůže

Jedná se o výraznější model pozlacené epolety s patinováním. Inspirací pro tuto epoletu se stal bájný Skarabeus, který byl  ve starověkém Egyptě uznáván jako symbol slunečního cyklu a stále se opakujícího vzkříšení a převtělení. Egypťané dodnes vyrábějí mnoho amuletů s jeho podobou, jimž odjakživa přikládali tajemnou moc. 

Hlavní část epolety tvoří pozlacené křídlo bájného scarabea, z něhož spadají na rameno čtyři řetízky, což působí žensky, a zároveň něžně.  Na řetízcích upoutají pozornost dva přírodní tyrkysové kameny. 

Tip:

Řetízky i kameny je možné z epolety snadno odejmout a nosit ji bez nich. Díky této variabilitě získáte nový módní doplněk.

Složení: 

  • bronz pozlacený 18k zlatem
  • černá třísločiněná kůže
  • přírodní tyrkysové kameny 

 

Co je to Epoleta?

Epolety jsou jedinečné luxusní doplňky, zdobící rameno ženy, podtrhující tak její půvab, řadí se k ručně vyráběným doplňkům společnosti Epaulettes s dílnou ve Španělské Barceloně, kterou na Českém a Slovenském trhu exkluzivně zastupuje kadeřník a stylista Michal Zapoměl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Epolety jsou jedinečné luxusní doplňky, zdobící rameno ženy, podtrhující tak její půvab. Řadí se k ručně vyráběným doplňkům společnosti Epaulettes s dílnou ve španělské Barceloně, kterou na českém a slovenském trhu exkluzivně zastupuje kadeřník a stylista Michal Zapoměl.