🍀❤️ ❶ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24H ❹ DOPRAVA ZDARMA OD 2500 CZK ❺ DÁRKY 🎁 Dárky objednané do 19.12. 10:00 mají naději na doručení do Vánoc. 

EPAULETTES FREEDOM GOLD CHOCO BROWN LEATHER

Kód: 3262
4 700 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Epoleta -  jedinečný luxusní doplněk, zdobící rameno ženy, podtrhující tak její půvab

Detailní informace

Detailní popis produktu

Freedom Gold tmavě hnědá kůže

Jedná se o výraznější model pozlacené epolety 18k zlatem. Inspirací pro tuto epoletu se stal bájný Skarabeus, který byl  ve starověkém Egyptě uznáván jako symbol slunečního cyklu a stále se opakujícího vzkříšení a převtělení. Egypťané dodnes vyrábějí mnoho amuletů s jeho podobou, jimž odjakživa přikládali tajemnou moc. 

Hlavní část epolety tvoří pozlacené křídlo bájného scarabea, z něhož spadají na rameno čtyři řetízky, což působí žensky, a zároveň něžně.  Na řetízcích upoutají pozornost dva přírodní tyrkysové kameny. Řetízky i kameny je možné z epolety snadno odejmout a nosit ji bez nich. Díky této variabilitě získáte nový módní doplněk.

Složení:

  • bronz pozlacený 18k zlatem
  • tmavě hnědá třísločiněná kůže
  • přírodní tyrkysové kameny

 

Co je to Epoleta?

Epolety jsou jedinečné luxusní doplňky, zdobící rameno ženy, podtrhující tak její půvab, řadí se k ručně vyráběným doplňkům společnosti Epaulettes s dílnou ve Španělské Barceloně, kterou na Českém a Slovenském trhu exkluzivně zastupuje kadeřník a stylista Michal Zapoměl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Epolety jsou jedinečné luxusní doplňky, zdobící rameno ženy, podtrhující tak její půvab. Řadí se k ručně vyráběným doplňkům společnosti Epaulettes s dílnou ve španělské Barceloně, kterou na českém a slovenském trhu exkluzivně zastupuje kadeřník a stylista Michal Zapoměl.