❶ OFICIÁLNÍ CERTIFIKOVANÁ DISTRIBUCE V ČR ❷ 100% SKLADEM ❸ EXPEDUJEME DO 24 HODIN ❹ DOPRAVA ZDARMA NAD 2500 CZK ❺ DÁRKY K OBJEDNÁVKÁM #BojovnikZaVlasyKrasnejsi

Bamboo

bamboo smooth_2

Každý produkt z řady BAMBOO obsahuje bio výtažek z bambusu, který je bohatý na aminokyseliny, cukry a minerály. Bambus vlasy posiluje, ozdravuje a intenzivně hydratuje, aniž by je zatěžoval. Obnovuje přirozenou schopnost vlasů odolávat každodenním nepříznivým vlivům okolního prostředí. Výtažek z bambusu je pak spojen s další účinnou složkou (kendi olej, výtažek z kořene maca, indický angrešt) pro řešení specifického problému.

Výrobky řady BAMBOO nesou ochrannou známku Fairtrade a jsou certifikovány podle přísných pravidel společnosti ECOCERT pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Všechny přípravky z řady BAMBOO poskytují ochranu před UV zářením a tepelným poškozením, zároveň chrání barvu před vyblednutím.

Řada BAMBOO SMOOTH

Vypěstujte si silné, hladké a zdravé vlasy!

Vzácný bio kendi olej je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů omega -3, -6 a -9 mastných kyselin a vitaminu E se silným antioxidačním účinkem. Předchází poškození vlasů a sceluje vlasovou kutikulu, díky čemuž jsou vlasy neuvěřitelně hladké, snadno upravitelné a oslnivě lesklé - bez krepacení. Výtažek z bambusu vlasy posiluje, ozdravuje a hydratuje. Tyto produkty doporučujeme k uhlazení krepatých a hrubých vlasů.

Řada BAMBOO VOLUME

Vypěstujte si silné, husté a bohaté vlasy!

Bio kořen maca funguje jako přírodní „stimulátor“. Obsahuje velké množství živin s posilujícím účinkem, které vlasům dodají energii, sílu a objem. Díky aminokyselinám, esenciálním mastným kyselinám a antioxidantům dosáhnou i ty nejjemnější vlasy neuvěřitelného objemu, který přetrvá. Vlasy zvedá u kořínků, kde je to nejvíce potřeba. Výtažek z bambusu vlasy posiluje ozdravuje a hydratuje.

Dodává objem ve třech důležitých dimenzích: plnost, pevnost a nadzvednutí vlasů od kořínků.

Řada BAMBOO SHINE

Vypěstujte si silné a oslnivě zářivé vlasy!

Bio indický angrešt je nejbohatší známý zdroj vitaminu C s komplexní řadou aminokyselin, vitaminů a minerálů, díky kterým vyživuje a chrání strukturu vlasů, navrací jim vláhu a dodává lehoučký závoj oslnivého lesku. Tyto produkty doporučujeme pro unavené vlasy, které se chtějí trochu blýsknout.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.