Bio Ionic Agave Healing Vapor Iron - iontová napařovací žehlička na vlasy 31mm

Balení 1 ks 3 649 Kč ks
Méně než 3 ks, pospěšte si
Doprava zdarma

Právě se díváte na převratnou ozdravující napařovací žehličku. Má skvělý, zabudovaný systém Agave Vapor Infusion, který proniká do hlubokých vrstev vlasů a tam je vyživuje zázračnou přírodní směsí cukrů z rostliny agáve, které znáte z řady AGAVE.

Cukry z rostliny agáve pronikají hluboko do vlasů, posilují strukturu vlasu a uzamykají vnější kutikulu, čímž vlasy získají oslnivý lesk. Léčivý olej Agave Healing Oil Haircare je speciálně navržen tak, aby vlasům poskytoval maximální regeneraci a viditelnou transformaci.

Fernando Romero

Majitel a kadeřník vám ukáže, jak žehličku používat a jaké má výhody.
Odkaz na video: http://www.youtube.com/watch?v=XbYJoziFHAU

Michal Zapoměl:

Nejlepší iontová napařovací žehlička na vlasy vůbec. Tu prostě musíte mít! Dělá rovné i vlny a vlasy jsou po ní neskutečně lesklé a pružné a navíc má schopnost regenerovat. Fakt!

Hlavní vlastnosti a přednosti:

Vypařování

Hydratující cukry z rostliny agave ve směsi Agave Vapor Infusion se vypařují v podobě pečujících mikročástic a pronikají hlubokoko do vlasů.

Mikronizace

Nano-Iontové destičky vysílají přirozené negativní ionty, které mikronizují částice a umožňují jim pronikat hlouběji do struktury vlasu, čímž docilují intenzivnější péče.

Uzamčení

Infračervené tepelné záření z Nano-iontových destiček uzamyká vláhu a ostatní pečující složky ze směsi Agave Healing Infusion uvnitř vlasu. Tím eliminuje krepatost a pomáhá zacelovat roztřepené konečky.

Balení obsahuje:

Nano-iontové žehličky Bio Ionic

Vyhladit a narovnat o 50% rychleji

Patentované nano-iontové žehličky Bio Ionic byly speciálně vyrobeny tak, aby vyhladily a narovnaly kudrnaté a nepoddajné vlasy o 50% rychleji bez tepelného poškození. Komplex přirozených iontů je aplikován přímo na horkou část žehličky, aby ošetřil vlasy přirozenou iontovou kúrou, hydratoval je a scelil jejich povrch do zrcadlového lesku.

9 úrovní volitelné teploty

9 úrovní volitelné teploty poskytuje různé možnosti nastavení pro různé typy vlasů. Tyto patentované žehličky minimalizují třepení konečků a vlasy se díky nim stávají hladkými, zdravými a hydratovanými.

Nahřátí žehliček je ultrarychlé a ušetří vám čas, kterým jste se do dnes trápili nad vyhlazením svých neposedných vlasů.

Můžete  kroutit, hladit,  vyrovnávat, ale i natáčet, vlnit a mačkat, budete překvapení, co se dá všechno s tímto pomocníkem zvládnout.

Žehlička je skvěle koncipována pro žehlení s použitím systému AGAVE.