Alterna Bamboo Smooth Anti-Breakage Spray, ochranný sprej proti lámání vlasů

Alterna Bamboo Smooth Anti-Breakage Spray, ochranný sprej proti lámání vlasů
Akce
Balení 125 ml 585 Kč ks
Méně než 3 ks, pospěšte si

Alterna Ochranný sprej při fénování nebo žehlení vlasů Bamboo Smooth Anti-breakage spray

Sprej uvítají zejména ti, kdo se při stylingu neobejdou bez žehličky, kulmy nebo fénu. Přípravek je určený pro jakýkoli typ vlasů se sklony k lámavosti způsobenou chemickým ošetřením nebo tepelným stylingem.

Ochranný sprej s posilujícím certifikovaným výtažkem z bio bambusu a bio kendi olejem vlasům okamžitě poskytuje ochranu před vysušením a lámavostí. Technologie Kendi Intense Anti-Breakage® vlasům poskytne maximální ochranu před lámavostí způsobenou chemickým ošetřením nebo tepelným stylingem.

Regeneruje a posiluje vlasy, poskytuje nejvyšší možnou úroveň tepelné ochrany (až 220 °C), uzamyká ve vlasech vláhu, čímž eliminuje vysušení a lámavost, kolem vlasu vytváří ochrannou bariéru a předchází tak lámání a třepení vlasů, uhlazuje vlasovou kutikulu, čímž minimalizuje poškození způsobené třením.

Použití:

Nastříkejte do umytých a ručníkem vysušených vlasů. Pročešte hřebenem a upravte dle potřeby.

Obsah: 125 ml

 

Alterna Bamboo Smooth
Pro pevnější, hladší a zdravější vlasy – okamžitě! Alterna Bamboo Smooth je určena speciálně pro krepaté vlasy. Obsahuje vysoce účinné bio výtažky z bambusu, které vlasy ozdravují, posilují a intenzivně hydratují. Dále obsahuje vzácný bio kendi olej, který sceluje vlasovou kutikulu, díky čemuž jsou vlasy neuvěřitelně hladké, snadno upravitelné, oslnivě lesklé, bez krepacení.