La Sultane de Saba Ayurvédique Oriental Máslo Karité

Balení 300 ml 1 350 Kč ks
Méně než 3 ks, pospěšte si

100% přírodní produkt s přidáním čistých vonných esencí.
Karité je posvátný africký strom, z jehož plodů se získává právě tato čistá textura nazývaná máslo, která restrukturuje pokožku a chrání ji proti vysušení.

Máslo Karité je bohaté na vitamíny a vyživuje do hloubky pokožku i vlasy, kterým navíc dodává extrémní lesk  a vitalitu. Je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro extrémně suchou pleť.

Použití:

Potřebné množství másla Karité rozpusťte v dlaních a naneste na pokožku 

Pro extrémně suchou pokožku použijte zahřáté máslo Karité, které můžete rozpustit v aroma lampě nebo celou lahvičku ponořte do teplé vody (obsah poté opět ztuhne bez toho, aby se změnila kvalita produktu).

  1. Vlasová kúra: rozpusťte máslo Karité a poté nanášejte na jednotlivé prameny suchých vlasů, ponechte působit cca 15 -20 minut, poté vlasy umyjte obvyklým způsobem.
  2. Vlasový styling: vtírejte máslo Karité do konečků suchých vlasů, upravte si pomocí malého množství konturu vlasů. Pokud máte krátké vlasy, použijte máslo Karité stejně jako vlasový gel. Vaše vlasy budou zářit leskem, nebudou zatížené ani mastné.
  3. Suché vlasy můžete máslem Karité ošetřovat denně pro jejich uhlazení, lesk a vitalitu.

Doporučujeme:

Pokud Vám vyhovuje vůně Vašeho másla Karité, doporučujeme na denní péči použít tělové mléko nebo olej stejné esence, ušetříte tím čas a máslo Karité si můžete ponechat jako exkluzivní péči na noc.

Vlasový zábal: 2 lžíce másla Karité, 1-2 lžíce Rassoul, 1 lžíce medové masky - vše rozpustíme a nanášíme pramen po prameni do vlasů. Necháme působit cca 15 - 20 minut, poté vlasy umyjte mýdlovým jílem Rassoul, který dodá živiny, vyčistí vlasy i vlasovou pokožku a podpoří přirozený objem a růst vlasů.