Arganové dvoufázové tekuté krystaly Brelil

Balení 120 ml 470 Kč ks
Méně než 3 ks, pospěšte si

Vzácná směs, která Vás zavede do magických zemí Východu a učiní Vaše vlasy tak hebké a lesklé, jak hedvábné jsou vlasy orientálních žen. Tajemství jejich krásy je nyní možné odhalit pomocí krystalů z bio-arganového oleje.

Hebkosti, lesku a snadnější rozčesatelnosti vlasů je dosaženo kombinací dvou vysoce kvalitních složek rostlinného původu - oleje z plodů starobylé rostliny Argania Spinosa a mléčného výtažku z Aloe Vera

Rostlina Argania Spinosa roste pouze na poušti na jihozápadě Maroka a již 80 miliónů let produkuje  vzácné plody tvaru oliv. V roce 1998 byla tato rostlina přijata organizací UNESCO na seznam Světového dědictví.

Síla bio – arganového oleje spočívá v bohatosti na vitamíny A, E a F, na antioxidanty redukující volné radikály, esenciální mastné kyseliny, kyselinu linolovou a linolenovou, Omega 3  a Omega 6.

Má vysoce ochranné vlastnosti, vlasy hydratuje, zjemňuje, vyživuje a dodává jim na objemu. Je zejména vhodný pro suché, křehké vlasy bez lesku, které hydratuje a posiluje. Proniká do vlasového vlákna a dodává mu lesk, pružnost a zabraňuje tvorbě roztřepených konečků.

Náš bio-arganový olej má certifikát od organizace ECOCERT.

Aloe je starobylá rostlina, o které existují první historické zprávy z dob Asyřanů. Egypťané aloi nazývali “rostlinou nesmrtelnosti”, Sumeřané “rostlinou magických ctností”, pro Araby byla “pouštní lilií“ a pro Hindy ”tichou léčitelkou“.

Je bohatá na aktivní složky - obsahuje více než 200 aktivních molekul včetně  aminokyselin, minerálů a vitamínů B, C a E.

Zklidňuje, čistí a posiluje.