Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Micromist, lehká olejová mlha

Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Micromist, lehká olejová mlha
Akce
Balení 170 ml 599 Kč ks
Méně než 3 ks, pospěšte si

Alterna Bamboo Smooth Kendi Dry Oil Micromist lehká olejová mlha je určena pro jemné vlasy.

Všechny benefity zázračného Kendi oleje v podobě nové ultrajemné mlhy, která bez zatížení promění i ty nejjemnější vlasy!

Ultralehká olejová mlha Alterna Bamboo Smooth Kendi Dry Oil Micromist nabízí benefity svých dvou předchůdců, Kendi oil a Kendi Oil Dry Mist, ale je vhodná i pro velmi jemné vlasy. Uhladí je, dodá jim zařívý lesk, ale nezatíží je. Vlasy budou po aplikaci výrazně lesklé, saténově jemné a chráněné proti krepacení.

Obsahuje vzácný bio kendi olej, jeden z nejbohatších přírodních zdrojů omega-3,6 a 9 mastných kyselin a vitaminu E, který předchází poškození vlasů, dodává jim hydrataci a posiluje přirozenou vrstvu lipidů, která funguje jako ochranný štít vlasových vláken.

Použití:

mlhu nastříkejte do umytých a ručníkem vysušených vlasů a upravte dle potřeby. Vlasy po jejím použití budou lépe odolávat vlhkosti, budou hladké a krásně lesklé. Kendi Dry Oil Micromist můžete použít také v průběhu dne do suchých vlasů pro okamžité uhlazení a umocnění lesku.

Obsah: 170 ml

 

Alterna Bamboo Smooth
Pro pevnější, hladší a zdravější vlasy – okamžitě! Alterna Bamboo Smooth je určena speciálně pro krepaté vlasy. Obsahuje vysoce účinné bio výtažky z bambusu, které vlasy ozdravují, posilují a intenzivně hydratují. Dále obsahuje vzácný bio kendi olej, který sceluje vlasovou kutikulu, díky čemuž jsou vlasy neuvěřitelně hladké, snadno upravitelné, oslnivě lesklé, bez krepacení.