ALTERNA CAVIAR MOISTURE MILK starter kit, šampon a kondiconér a mléko pro hydrataci vlasů

ALTERNA CAVIAR MOISTURE MILK starter kit, šampon a kondiconér a mléko pro hydrataci vlasů
Akce
Balení 250 + 250 + 150 ml 1 999 Kč ks
Méně než 3 ks, pospěšte si

Luxusní šampon navrací vlasům hydrataci a chrání je před blednutím barvy, každodenními stresy a také před budoucím poškozením. 

Kaviárový šampon Alterna Moisture bez obsahu sulfátů je určen pro unavené, nedostatečně vyživované a často se lámající vlasy bez lesku.

Základními složky šamponu jsou UVA/UVB filtry a Color Hold komplex pro zachování barvy. Dále obsahuje vitamin C (silný antioxidant), Omega 3 mastné kyseliny a cytokiny, což jsou proteiny podporující mikrocirkulaci. Díky nim vlasy bohatě hydratuje, zlepšuje jejich pružnost a prodlužuje životnost barvy.

Jedinečná vlasová péče Alterna vytváří bohatou produkci keratinu a tím výrazně zlepšuje stav a vzhled vašich vlasů. Keratin je totiž nezbytný pro sílu a zdraví vlasů. Výsledkem používání vlasové péče Alterna je okamžitá revitalizace, zářivost a mladistvý vzhled vlasů.

  • zlepšení celkového vzhledu vlasů o 80%
  • zvýšení hydratace o 20%
  • zvýšení lesku o 50%
  • redukce chemického a životního poškození o 42%
  • zdokonalení struktury vlasu o 90%

Šampon je určený převážně pro hydrataci vlasů. 

Luxusní kondicionér navrací vlasům hydrataci a chrání je před blednutím barvy, každodenními stresy a také před budoucím poškozením. 

Hydratační mléko 

ALTERNA Caviar Anti-ging Replenishing  Moisture Milk

Ultrahydratační pečující sprej bez oplachování, který hydratuje a vyživuje vlasy opravdu do hloubky.

Vlasy chrání:

  • před stárnutím
  • dodává jim jemnost.

Je vhodný pro ženy se suchými, lámavými a stárnoucími vlasy.

Díky své lehkosti je vhodný pro všechny typy vlasů a vlasům, které jsou vysušené navíc dodává bohatou hloubkovou hydrataci. Zlepšuje pružnost lámavých vlasů a tím jejich lámavost omezuje. Vlasy obohacuje o zářivý lesk.  

 

Speciální složení navrací vlasům hydrataci a zároveň chrání barvu a zlepšuje celkový vzhled suchých, křehkých vlasů. Výsledkem jsou pevnější, zdravější a mladistvější vlasy.