Alterna Caviar Moisture Hydra gelee starter kit, gel odstraňující krepacení vlasů

Alterna Caviar Moisture Hydra gelee starter kit, gel odstraňující krepacení vlasů
Akce
Balení 250 + 250 + 150 ml 2 399 Kč ks
Méně než 3 ks, pospěšte si

Balíček obsahuje: 

Caviar Moisture šampon, 250 ml

Caviar Moisture šampon navrací vlasům hydrataci a chrání je před blednutím barvy, každodenními stresy a také před budoucím poškozením. Speciální složení navrací vlasům hydrataci a zlepšuje celkový vzhled suchých, křehkých vlasů. Výsledkem jsou pevnější, zdravější a mladistvější vlasy.

Vmasírujte do mokrých vlasů a na pokožku hlavy. Důkladně opláchněte. V případě nutnosti opakujte. Pro dosažení nejlepšího výsledku použijte vhodný Alterna kondicionér.

Caviar Moisture kondicionér, 250 ml

Caviar Moisture kondicionér navrací vlasům hydrataci a chrání je před blednutím barvy, každodenními stresy a také před budoucím poškozením. Speciální složení navrací vlasům hydrataci a zlepšuje celkový vzhled suchých, křehkých vlasů. Výsledkem jsou pevnější, zdravější a mladistvější vlasy. 

Zlehka vmasírujte do umytých, vlkých vlasů a nechte působit minimálně 3 minuty. Důkladně opláchněte.

Caviar Moisture Hydra-Gelée, 100 ml

Všestranný gel zajišťuje nezatěžující hebkost a hydrataci a odstraňuje nežádoucí krepatění.
Díky extraktu z kaviáru, Omega-3 mastných kyselin a mořských výtažků zajišťujících nepřetržitou hydrataci zanechává tento gel vlasy dokonalé hladké, leské a zdravě vypadající.

Naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy a upravte podle vašich představ. Pro dosažení uhlazené dokonalosti můžete použít i na suché vlasy.

 

Výsledek
Dokonale hebké, lesklé a zdravé vlasy, které vypadají dodávají pocit lehkosti a posílenosti.