Alterna Bamboo Smooth Trio, šampon, kondicioner, kendi oil dry Xmas

Alterna Bamboo Smooth Trio, šampon, kondicioner, kendi oil dry Xmas
Novinka
Balení 250 + 250 + 125 ml 1 099 Kč ks
Méně než 3 ks, pospěšte si

Alterna Bamboo Smooth Trio

Alterna Bamboo Smooth Shampoo, Bamboo uhlazující šampon 250 ml

Jemný bezsulfátový šampon vlasy zanechává hladší a jemnější již po prvním použití. Kombinuje posilující extrakt z čistého bio bambusu a uhlazující bio kendi olej pro dosažení ideální hydratace, která dá základ zdravějším vlasům. Po umytí jsou vlasy zanechány silnější a hedvábně hladké beze sklonu ke krepacení. Obsahuje technologii Colorhold pro udržení barvy.

Alterna Bamboo Smooth Conditioner, Bamboo uhlazující kondicionér 250 ml

Vyživující kondicionér kombinuje posilující extrakt z čistého bio bambusu a uhlazující bio kendi olej pro dosažení ideální hydratace, která dá základ zdravějším vlasům. Po umytí jsou vlasy zanechány silnější a hedvábně hladké beze sklonu ke krepacení. Obsahuje technologii Colorhold pro udržení barvy.

Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Mist, Bamboo suchý olejový sprej

Kendi Dry Mist je ultrajemná mlha, která vyživí i ty nejjemnější vlasy bez zatížení a pocitu mastnoty a zanechá je nádherně lesklé, saténově jemné a dokonale chráněné před krepacením, tepelným poškozením při použití fénu nebo žehličky. Je vhodným doplňkem i pro barvené vlasy, protože je vybaven technologií Colorhold, která chrání barvu před nechtěnou degenerací UV zářením.

Obsahuje výtažky ze vzácného bio kendi oleje. Vzácný bio kendi olej jeden z nejbohatších přírodních zdrojů omega-3, 6 & 9 mastných kyselin a vitamínu E se silným antioxidačním účinkem předchází poškození vlasů. Zároveň je hydratuje a posiluje přirozenou vrstvu lipidů, která slouží jako ochranný štít. Sceluje vlasovou kutikulu, díky čemuž jsou vlasy neuvěřitelně hladké, snadno upravitelné, oslnivě lesklé, bez krepacení. Kendi olej se získává z ořechů stromu aleurites moluccana, který roste na indonéském ostrově Sulawesi. 

Použití: 

Mlhu nastříkejte do umytých a ručníkem vysušených vlasů a upravte dle potřeby. Vlasy po jejím použití budou lépe odolávat vlhkosti, budou hladké a krásně lesklé. Kendi Dry Oil Micromist můžete použít také v průběhu dne do suchých vlasů pro okamžité uhlazení a umocnění lesku.