Alterna Bamboo Smooth Duo, šampon, kondicioner

Alterna Bamboo Smooth Duo, šampon, kondicioner
Novinka
Akce
Balení 250 + 250 ml 739 Kč ks
Méně než 3 ks, pospěšte si

Alterna Bamboo Smooth Duo


Alterna Bamboo Smooth Shampoo, Bamboo uhlazující šampon 250 ml

Jemný bezsulfátový šampon vlasy zanechává hladší a jemnější již po prvním použití. Kombinuje posilující extrakt z čistého bio bambusu a uhlazující bio kendi olej pro dosažení ideální hydratace, která dá základ zdravějším vlasům. Po umytí jsou vlasy zanechány silnější a hedvábně hladké beze sklonu ke krepacení. Obsahuje technologii Colorhold pro udržení barvy.

Alterna Bamboo Smooth Conditioner, Bamboo uhlazující kondicionér 250 ml

Vyživující kondicionér kombinuje posilující extrakt z čistého bio bambusu a uhlazující bio kendi olej pro dosažení ideální hydratace, která dá základ zdravějším vlasům. Po umytí jsou vlasy zanechány silnější a hedvábně hladké beze sklonu ke krepacení. Obsahuje technologii Colorhold pro udržení barvy.

Obsahuje výtažky ze vzácného bio kendi oleje. Vzácný bio kendi olej jeden z nejbohatších přírodních zdrojů omega-3, 6 & 9 mastných kyselin a vitamínu E se silným antioxidačním účinkem předchází poškození vlasů. Zároveň je hydratuje a posiluje přirozenou vrstvu lipidů, která slouží jako ochranný štít. Sceluje vlasovou kutikulu, díky čemuž jsou vlasy neuvěřitelně hladké, snadno upravitelné, oslnivě lesklé, bez krepacení. Kendi olej se získává z ořechů stromu aleurites moluccana, který roste na indonéském ostrově Sulawesi.